Wdzięczność

WDZIĘCZNOŚĆ należy do przyczyn i skutków naszego szczęścia. Wdzięczne osoby czują się szczęśliwsze a szczęśliwe osoby czują większą wdzięczność.

Czy przyciągasz pomyślne okoliczności, bo jesteś wdzięczna? Czy po prostu bardziej doceniasz to, co Cię spotyka?

Naucz się dziękować i wyrażać wdzięczność za to, co masz. Koncentrując się na tym, co masz mniej energii poświęcasz na to, czego nie masz i na to, co pragniesz.

Gdy koncentrujesz się na tym, czego chcesz zakładasz, że czegoś Ci brakuje.  Chcenie jest przeszkodą w osiągnięciu bądź zdobyciu czegoś, ponieważ koncentruje się na poczuciu braku. Chcenie blokuje otrzymanie tego, czego chcemy i wywołuje strach, że tego nie dostaniemy.

To, o czym myślisz manifestuje się w Twoim życiu. Więc jeżeli koncentrujesz się na braku będziesz mieć poczucie, że czegoś ci brakuje. Gdy odpuścisz pragnienia i chcenie, pojawi się więcej wewnętrznej swobody i przestrzeni a to, co wybierzesz zamanifestuje się w Twoim życiu bez wysiłku.

Zobacz ==> JAK UWOLNIĆ SWOJE PRAGNIENIA

Wdzięczność za to, co masz doda Ci siły i wzniesie na wyższy poziom świadomości i otworzy na przyjmowanie radości i obfitości.

PRAKTYKA:

Codziennie rano lub wieczorem zapisz na kartce lub powiedz na głos, za co jesteś wdzięczna – wymień, co najmniej 5 rzeczy!  Niech to się przemieni w codzienną czynność taką jak mycie zębów.