O mnie

Poszukując siebie, odpowiadając sobie na pytania kim jestem? co ja tutaj robię? czego chcę od życia? odkryłam,  że droga do poznania siebie prowadzi przez ciało. To w nim zapisana jest historia życia, od poczęcia aż do chwili obecnej. Zaczęłam, wpierw nieświadomie a potem świadomie wybierać techniki, które łączą w sobie pracę ciało-umysł-emocje wraz z duchowością.

Uwielbiam, krótkie, proste metody, które aktywują wrodzone zdolności organizmu do samoregulacji i powrotu do zdrowia i równowagi zarówno na poziomie umysłowym, emocjonalnym, fizycznym jak i energetycznym.  Zbieram je od wielu lat, doświadczam i praktykuję a następnie się nimi dzielę w trakcie szkoleń, warsztatów oraz indywidualnych spotkań.

Zawsze po spotkaniu z Tobą odczuwam spokój. Jak się denerwuję i mam natłok myśli to wiem co z nimi zrobić i jak się pozbyć napięcia i wyciszyć. – Justyna

Poszukując własnej drogi rozwoju oraz metod, którymi mogłabym lepiej pomóc sobie i klientom odbyłam szereg warsztatów i szkoleń, przeprowadziłam wiele sesji terapeutycznych, przeszłam własną terapię indywidualną i grupową. Stale podnoszę kwalifikacje a swoją pracę regularnie superwizuję.

Wszystkie zdobyte umiejętności wykorzystuję w praktyce.

Czuję się jak pierwiosnek wychodzący spod ziemi. Dawno nie czułam się taka radosna. Wcześniej uśmiechałam się kiedy czułam, że powinnam a nie dlatego, że się cieszyłam. – Ola

W 2013 roku poznałam Masaż Dotyk Motyla i Łagodną Bio-Energetykę dr Evy Reich, delikatną metodę pracy z napięciami, emocjami i traumą poprzez ciało.

Dzięki tej metodzie lepiej poznałam siebie oraz historię swojego życia. Zaczęły wracać wspomnienia z dzieciństwa – zarówno te radosne jak i te trudne. Wraz z odpuszczeniem napięć, uwolniłam duże pokłady smutku, żalu, lęku i złości, które zapisane były w pamięci komórkowej mojego ciała.  Odnalazłam w sobie delikatność, łagodność, spokój i siłę. W końcu zaczęłam robić to co zawsze chciałam robić, ale nigdy nie miałam odwagi.  Odczuwam więcej radości i przyjemności w życiu. – Marta Targońska

Zafascynowana metodą oraz zmianami jakie wniosła w moje życie zaczęłam wpierw organizować a potem asystować w trakcie kursów tej metody w Polsce. Jestem jedynym Certyfikowanym Praktykiem Łagodnej Bio-Energetyki dr Evy Reich oraz pierwszą Certyfikowaną Nauczycielką Masażu Dotyk Motyla dr Evy Reich w Polsce.

Przetłumaczyłam książkę Richarda C. Overlego “Masaż Dotyk Motyla dr Evy Reich”, która  w 2014 została roku wydana przez Wydawnictwo Virgo. Jestem autorem materiałów szkoleniowych oraz innych publikacji na temat tej metody.

Moje zainteresowania i poszukiwania zaprowadziły mnie na studia podyplomowe z Psychologii Pozytywnej na Uniwersytecie SWPS.

Ukończyłam zaawansowane szkolenie SOMA Embodiment®, które zostało stworzone, aby rozszerzyć podejście Somatic Experiencing ®  (terapia traumy wg Petera Levine’a) i ma na celu wspomóc praktyków pracujących z traumą.

Jestem w trakcie 3-letniego szkolenia Somatic Experiencing® Petera Levine’a. To kolejna łagodna metoda pracy ze stresem, napięciami, emocjami i traumą zapisaną w ciele.

Przeczytaj TUTAJ co inni piszą o współpracy ze mną.

Poznałam podstawy Teorii Poliwagalnej dr Stephena Porgesa. Teoria Poliwagalna to łącząca ciało i mózg nauka o więzi, zaufaniu i bezpieczeństwie, dająca lepsze zrozumienie zdrowia fizycznego i psychicznego.

W swojej pracy wykorzystuję elementy Psychobiologii, która zakłada, że u źródeł różnego rodzaju dolegliwości, chorób i objawów leżą nieuświadomione, stłumione emocje a sama choroba jest procesem przystosowania się naszego ciała do nierozwiązanych problemów.

Zafascynowana koncepcją Erica Berna ukończyłam Akademię Analizy Transakcyjnej i dalej kształcę się w tym temacie.

Ukończyłam 3 stopniowe szkolenie i zdałam egzamin z Process Communication Model (PCM)®. PCM® to efektywne narzędzie wspierające lepsze rozumienie siebie i innych. Opracowane zostało przez Taibiego Kahlera przy współpracy z NASA i na podstawie niego rekrutowano i szkolono astronautów. Aktualnie PCM® wykorzystywany jest do rozwoju osobistego oraz w biznesie w obszarze komunikacji, zarządzania i motywowania.

Oprócz indywidualnej pracy z klientami wspieram firmy i organizacje w budowaniu kultury zaufania, pozytywnego doceniania i podnoszeniu satysfakcji pracowników.  Pomagam w rozwiązywaniu konfliktów i nawiązywaniu porozummienia oraz w budowaniu zgranych, efektywnych zespołów. Zobacz mój profil na LinkedIn

Prywatnie:

Jestem mamą, mam wspaniałego syna, który jest moim nauczycielem.

Lubię czytać, tańczyć, bawić się z dziećmi a każdy wolny czas spędzam na łonie natury. Uważam, że życie to medytacja, która uczy nas bycia uważnym i obecnym, tu i teraz w każdym momencie i każdej chwili.