Delikatny dotyk

Siła i moc delikatnego dotyku i łagodnego podejścia –
Masaż Dotyk Motyla
dr Evy Reich

BEZPŁATNY WEBINAR

20 października, g 18:30

Prowadzi: Marta Targońska

Każdy człowiek potrzebuje dotyku ✋ i tego, aby jego istnienie zostało zauważone 👀. Ta potrzeba jak tak naturalna jak oddychanie i jedzenie. Różnimy się od siebie sposobem reakcji i wrażliwością na dotyk. Są osoby, które uwielbiają dotykać i się przytulać. Są też takie, które się boją dotyku i unikają go. A dotykać możemy na różne sposoby.

⭐️ W obecnych czasach, świecie pełnym przemocy i pośpiechu za mało doświadczamy delikatnego kontaktu zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym.

⭐️ Sytuacja pandemii, izolacja powodują, że możemy nie czuć się bezpiecznie w obecności drugiej osoby. A to co pozwala nam poczuć się bezpiecznie jest życzliwa obecność drugiej osoby oraz świadomy dotyk.

👐 Zapraszam na spotkanie w trakcie którego opowiem jak zachować łagodność i uważność w relacji ze sobą i innymi oraz zaprezentuje delikatny Masaż Dotyk Motyla.

Masaż Dotyk Motyla to niezwykle skuteczna i wszechstronna technika, która już od ponad 65 lat pomaga dzieciom i dorosłym, zdrowym i chorym w nawiązaniu kontaktu z własnym ciałem i uwolnieniu trudnych doświadczeń w nim zapisanych.

Opracowany był pierwotnie, aby wspierać budowanie więzi między rodzicami i dziećmi przekształcił się w skuteczne i wszechstronne narzędzie wspomagające zdrowie i rozwój od poczęcia aż do śmierci.

Masaż dzięki delikatnemu dotykowi obniża poziom napięć psychofizycznych i stresu, przywraca przepływ sił witalnych, pomaga w radzeniu sobie z troskami dnia codziennego, łagodzi dolegliwości bólowe. 

Jest to bezpieczna technika pomagająca przepracować trudne doświadczenia życiowe nawet z najwcześniejszych okresów życia. Korzystać z niej mogą osoby w każdym wieku, od poczęcia aż do śmierci.

Można go stosować w gabinetach lekarskich i terapeutycznych, szpitalach, szkołach, biurze, w domach oraz we wszystkich innych okolicznościach, kiedy trzeba szybko i skutecznie udzielić wsparcia.

Poruszane zagadnienia:

✅ Rola delikatnego dotyku
✅ Przyczyny nadwrażliwość na dotyk i lęku przed dotykaniem
✅ Zależności między trudnymi doświadczeniami, mechanizmami obronnymi (zbroja) a przepływem emocji i energii życiowej.
✅ Przepływ energii życiowej (sił witalnych), emocji i odczuć sensorycznych w ciele w stanie równowagii i trudnego zdarzenia.
✅ Funkcjonowanie układu nerwowego i systemu energetycznego w momencie trudnego doświadczenia.
✅Masaż Dotyk Motyla i jego powiązania z metodą pracy z traumą przez ciało tj. Łagodną Bio-Energetyką dr Evy Reich

Prowadzi: Marta Targońska


Jej misją jest inspirowanie ludzi do zmian i wzięcia odpowiedzialności za własne zdrowie i szczęście oraz propagowanie delikatnego podejścia do siebie, innych i świata. Pracuje z emocjami, stresem i traumą poprzez ciało, dotyk i ruch. Certyfikowany Nauczyciel Masażu Dotyk Motyla oraz Certyfikowany Praktyk metody dr Evy Reich oraz SOMA Embodiment. Praktyk EmotionAid – pierwszej pomocy emocjonalnej w stresie i kryzysie. Prowadzi szkolenia, warsztaty, spotkania tematyczne wspierające zdrowie i rozwój oraz budzące świadomość. Zajmuję się wprowadzaniem rozwiązań i praktyk umożliwiających stworzenie szczęśliwego środowiska dla pracy i rozwoju.

Zapisy

BEZPŁATNY WEBINAR
Kiedy: 20.10.2020 g. 18:30
Gdzie: platforma ZOOM
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

Informacje: kontakt@martatargonska.pl
Informacje organizacyjne prześlę po wysłaniu zgłoszenia