REFLEKSOLOGIA

Refleksologia to holistyczna, traktująca człowieka, jako jedność duszy, ciała umysłu i emocji, skuteczna i bezpieczna metoda terapii znana już w starożytnych Chinach oraz Egipcie. Polega ona na przywróceniu równowagi organizmu poprzez stymulację określonych punktów (refleksów) znajdujących się na stopach, twarzy, uszach, głowie czy dłoniach, które mają połączenie ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała.

Refleksologia stóp

Przez stopy do zdrowia.

Chorujemy przeważnie w wyniku stłumionych i wypartych emocji a to powoduje wystąpienie choroby w konkretnej formie. Kluczowe jest uwolnienie i odpuszczenie emocji, które leżą u podstaw choroby.

Można to zrobić poprzez stopy, które są skarbnicą wiedzy o nas samych, naszych relacjach z innymi, emocjach, a równocześnie prosty sposób powrotu do zdrowia i dobrej kondycji psychicznej, kiedy można z radością podskakiwać i z lekkością dziecka iść przez życie.

“Poprzez stopy można naprawdę korzystnie oddziaływać na całe ciało.”
– Dr Randolph Stone
Jeżeli chcesz poznać praktyczne techniki utrzymania zdrowia oraz uwalniania stresów i napięć za pomocą refleksologii stóp to serdecznie zapraszam na warsztaty.
refleksologia

Refleksologia twarzy

Refleksologia twarzy ‍to niezwykle przyjemna i skuteczna terapia o właściwościach leczniczych i odmładzających, która prowadzi do wyciszenia wewnętrznego, głębokiego relaksu i odprężenia całego ciała. Wpływa ona korzystnie na skórę twarzy, która po zabiegu jest odmłodzona (wygładzona i lepiej odżywiona) oraz jest pomocna we wszelkich zaburzeniach na tle emocjonalnym i psychicznym z uwagi na działanie, które powoduje wyciszenie emocji, złagodzeniu napięć i stresów, a także przyspieszenie regeneracji zmęczonego organizmu. Ponadto likwiduje objawy stresu i przemęczenia oraz przywraca wewnętrzny spokój i siły witalne.

Jeżeli chcesz poznać praktyczne techniki utrzymania zdrowia oraz uwalniania stresów i napięć za pomocą refleksologii twarz to serdecznie zapraszam na warsztaty.