OSWOIĆ DEPRESJĘ

OSWOIĆ DEPRESJĘ

Warszawa
prowadzą: Dorota Jarymowicz i Marta Targońska

DEPRESJA i stany obniżonego nastroju to kolejna choroba naszych czasów.

Silna presja, na którą jesteśmy narażeni prawie od urodzenia, żeby sprostać wymaganiom rodziców, nauczycieli i wizerunkowi, który jest nam prezentowany w mediach (jak ma wyglądać idealna pani domu, idealny mężczyzna itp. itd.) powoduje, że ludzie nie mogąc spełnić tych kryteriów popadają w depresję.

Zamiast traktować depresję jak gdyby było to coś, co powinniśmy pokonać, możemy także zapytać o jej znaczenie.
Arnold Mindell, Twórca Psychologii Procesu

Na warsztacie dowiecie się Państwo m.in. jakie jest powiązanie między wczesnodziecięcymi relacjami przywiązania, zakazem “Nie istniej”, perfekcjonizmem, poczuciem winy, obniżoną samooceną a depresją.

Zobaczycie też, że poznawszy różne wzorce zachowań i emocje stojące za depresją przestanie się ona jawić jako “czarna dziura” bez możliwości wyjścia.

Powiemy też jaką rolę odgrywa ciało w procesie zdrowienia oraz jak aktywować naturalne zdolności do powrotu do równowagi i odzyskać siły i chęci do życia i działania

WYJŚCIE JEST PROSTSZE NIŻ WAM SIĘ WYDAJE.

Zapraszamy: osoby, które zauważają u siebie lub u swoich znajomych i bliskich objawy depresyjne oraz wszystkie inne osoby zainteresowane tematem.

Prowadzą:
dorotajarymowiczDorota Jarymowicz
Naturoterapeutka, z wykształcenia lekarz medycyny. Absolwentka warsztatów prowadzonych przez dr Gilberta Renaud (Totalna Biologia, Recall Healing) oraz dr Gerarda Athiasa (Biologia i znaczenie choroby), pasjonatka poszukiwania Emocjonalnych Przyczyn Chorób, pracuje z pacjentami indywidualnie i w formie wykładów oraz warsztatów.
Więcej informacji: naturalnecentrumzdrowia.pl

MartaTargonskaMT1024Marta Targońska
Jedyny Certyfikowany Praktyk Łagodnej Bio-Energetyki w Polsce. Abslowentka podyplmowych studiów z Psychologi Pozytywnej oraz Akademi Analizy Transkacyjnej, koncepcji umożliwiającej poznanie, analizowanie i zrozumienie siebie oraz swoich zachowań, ktora wykorzystywana jest w psychoterapii, doradztwie, eduakcji i organizacji. Pasjonatka medycyny chińskiej, tańca i świadomej pracy z ciałem. Prowadzi wykłady i warsztaty wspierające zdrowie i rozwój oraz budzące świadomość. Pracuje z kobietami w ciąży, dziećmi, młodzieżą, dorosłymi.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Termin:
Miejsce: .

Inwestycja:

Wpłat należy dokonywać na konto:
Marta Targońska, Alior Bank 74 2490 0005 0000 4500 8281 4833.
Tytuł: Imię Nazwisko Depr2111

Informacje i zapisy:
Marta Targońska, 606 212 200, mtargonska@gmail.com