Masaż twarzy

Serdecznie zapraszamy na warsztat

REFLEKSOLOGIA  TWARZY

Poznań, 14.03, g. 10-13

prowadzi: Marta Targońska

Refleksologia Twarzy Marta Targonska

Elastyczna, jędrna i świeżo wyglądająca skóra twarzy? TAK!

Codziennie nakładamy i wklepujemy krem na twarz. Warto połączyć te zabiegi pielęgnujące z masażem, ale nie byle jakim bo Refleksologicznym. DLACZEGO?

Ponieważ na twarzy znajdują swoje odzwierciedlenie wszystkie nasze organy, gruczoły i układy. Stymulując odpowiednie strefy na twarzy wpływamy na poprawę funkcjonowania całego organizmu a nie tylko skóry. Dodatkowo uciskając punkty neuronaczyniowe pomagamy organizmowi wrócić do równowagi, utrzymać zdrowie i zapobiec chorobom.

Dzięki prostemu kilkuminutowemu masażowi refleksologicznemu z twojej twarzy zniknie napięcie, zminimalizują się zmarszczki, a twoja skóra odzyska blask!

Refleksologia twarzy ‍– to niezwykle przyjemna i skuteczna terapia o właściwościach leczniczych i odmładzających, która prowadzi do wyciszenia wewnętrznego, głębokiego relaksu i odprężenia całego ciała. Wpływa ona korzystnie na skórę twarzy, która po zabiegu jest odmłodzona (wygładzona i lepiej odżywiona) oraz jest pomocna we wszelkich zaburzeniach na tle emocjonalnym i psychicznym z uwagi na działanie, które powoduje wyciszenie emocji, złagodzeniu napięć i stresów, a także przyspieszenie regeneracji zmęczonego organizmu. Ponadto likwiduje objawy stresu i przemęczenia oraz przywraca wewnętrzny spokój i siły witalne.

W trakcie warsztatu:
✅ Poznasz techniki aktywujące wrodzone zdolności organizmu do samoregulacji.
✅ Dowiesz się ja wzmocnić zdrowie fizyczne i emocjonalne.
✅ Poznasz refleksologiczną mapę twarzy i wykonywasz masaż twarzy i głowy z elementami leczniczymi, który w krótki sposób zrównoważy cały organizm.
✅ Nauczysz się stymulacji punktów neuronaczyniowych na twarzy, dzięki którym przywrócisz jej naturalne piękno.
✅ Poznasz technikę, którą będziesz mogła stosować w gabinecie kosmetycznym wtedy, gdy klientka leży z maseczką na twarzy lub w przypadku wrażliwej bądź podrażnionej zabiegami skóry.
✅ Wyjaśnię, co oznaczają sińce pod oczami, zaczerwienione policzki, zajady, zmarszczki dookoła ust oraz wypryski i inne zmiany skórne.
✅ Dowiesz się jak stosować refleksologię, aby obniżyć napięcia, wzmocnić organizm i zmniejszyć ból.
✅ Otrzymasz cenne wskazówki jak od razu zacząć praktykę masażu.
✅ Poznasz kilka prostych ćwiczeń wspierających i przyspieszających uczenie się oraz regenerujących i podnoszących energię, które będziesz mogła stosować w pracy, w domu i na wakacjach.

Na warsztacie przekazuję wiedzę i umiejętności skutecznego stosowania refleksologii w życiu codziennym, w każdej sytuacji i na każdym etapie życia. Wszystko to okraszone dużo dawką humoru oraz nauką w atmosferze zabawy!

Zapraszam: masażystów, fizjoterapeutów, psychologów, terapeutów, kosmetyczki, podologów, manikiurzystki, fryzjerów, rodziców i opiekunów oraz wszystkie te osoby, które są zainteresowane poprawieniem, jakości życia i doskonaleniem swoich umiejętności.

Prowadzi: Marta Targońska 

Jej misją jest inspirowanie ludzi do zmian i wzięcia odpowiedzialności za własne zdrowie i szczęście oraz propagowanie delikatnego podejścia do siebie, innych i świata. Specjalizuje się w pracy ze stresem, napięciem, emocjami i traumą poprzez ciało, dotyk i ruch. Wspieranie frimy i organizacje w podnoszeniu poczucia satysfakcji, zadowolenia, sensu i szczęścia w pracy. Dypolomowany Refleksolog/Refleksoterapeuta.

Termin: 22 maja, g.15:00-18:00 Poznań

POZNAŃ ==> zapisy TUTAJ

Informacje i zapisy:
Marta Targońska, tel.: +48 606 212 200, mtargonska@gmail.com