Mapa Emocji Zapisana w Stopach

Serdecznie zapraszamy na warsztat

Przez STOPY Do ZDROWIA – MAPA EMOCJI 

Warszawa

prowadzą: Dorota Jarymowicz i Marta Targońska

Chorujemy przeważnie w wyniku stłumionych i wypartych emocji a to powoduje wystąpienie choroby w konkretnej formie.  Kluczowe jest uwolnienie i odpuszczenie emocji, które leżą u podstaw choroby.

Można to zrobić poprzez stopy, które są skarbnicą wiedzy o nas samych, naszych relacjach z innymi, emocjach, a równocześnie prosty sposób powrotu do zdrowia i dobrej kondycji psychicznej, kiedy można z radością podskakiwać i z lekkością dziecka iść przez życie.

“Poprzez stopy można naprawdę korzystnie oddziaływać na całe ciało.” Dr Stone

Na stopach zlokalizowane są strefy receptorowe, które dostarczają holograficznych informacji dotyczących ciała, natury i wszechświata.  Stymulując dany receptor wpływasz na poprawę pracy danego narząd co przekłada się na funkcjonowanie całego organizmu.

Warto jest poznać mapę stóp w kontekście poszczególnych narządów, ponieważ można sobie pomóc nie tylko przez automasaż czy wizytę u refleksologa. Każdemu narządowi przypisane są różne emocje i kiedy sobie to uświadomimy, możemy zmienić coś w życiu, żeby np. odcisk nie pojawiał się ciągle w tym samym miejscu.

Haluksy, ostrogi piętowe, bolące, opuchnięte i wrażliwe stopy, nagniotki i odciski, wrastające paznokcie,  sposób chodzenia i ułożenia stóp mają znaczenie i są odzwierciedleniem tego co się zadziało, tego co się dzieje w organizmie oraz tego co odczuwałeś i odczuwasz.

Już teraz zachęcamy do refleksji:  Jaką historię niosą twoje stopy? Czy posuwasz się do przodu? Czy kręcisz się w kółko?

Warsztat przeznaczony jest dla profesjonalistów jaki i dla wszystkich tych co dbają o swoje własne zdrowie i dobre samopoczucie.
Teoria przeplatana jest praktyką. Informacje przekazywane są w przystępny sposób, z duża dawką humoru w atmosferze zabawy.

Każdy z uczestników otrzyma ZAŚWIADCZENIE udziału w warsztacie oraz materiały szkoleniowe.

W trakcie warsztatu:

  • Poznasz mapę stóp i dowiesz się jak łatwo lokalizować receptory na stopach.
  • Opowiemy Ci o Emocjonalnych Przyczynach Chorób (Totalna biologia, Nowa germańska medycyna).
  • Wyjaśnimy co oznaczają obolałe i opuchnięte stopy, haluksy, popękane pięty, wrastające paznokcie, płaskostopie, częste skręcenia kostek i inne zmiany na stopach.
  • Przyjrzymy się poszczególnym systemom ciała m.in. układowi krwionośnemu, oddechowemu, trawiennemu i wydalniczemu.
  • Nauczysz wykonywać się prosty masaż palców i Brazylijską Technikę Palców.
  • Zaprezentujemy kilka krótkich ćwiczeń, które zadbają nie tylko o kondycję Twoich stóp.
  • Otrzymasz cenne wskazówki jak zacząć praktykę masażu oraz jak rozwiązać swoje konflikty, które są przyczyną większości problemów zdrowotnych.

Zobacz również szkolenie
PRZEZ STOPY DO ZDROWIA – Refleksologia Polarity

Prowadzą:
dorotajarymowiczDorota Jarymowicz
Naturoterapeutka, z wykształcenia lekarz medycyny. Absolwentka warsztatów prowadzonych przez dr Gilberta Renaud (Totalna Biologia, Recall Healing) oraz dr Gerarda Athiasa (Biologia i znaczenie choroby), pasjonatka poszukiwania Emocjonalnych Przyczyn Chorób, pracuje z pacjentami indywidualnie i w formie wykładów oraz warsztatów. Więcej informacji: naturalnecentrumzdrowia.pl

MartaTargonskaMT1024Marta Targońska
Dyplomowany Refleksolog/Refleksoterapeuta. Metody, które stosuje w swojej pracy angażują ciało w proces zdrowienia.
Autorka programów szkoleniowych “Przez Stopy do Zdrowia”, “Oswoić depresję”, “Zdrowy kręgosłup i mięśnie dna miednicy, “Zdrowie Kobiety – jak dbać o siebie w cyklu miesięcznym“. Prowadzi kursy, warsztaty, wykłady i spotkania tematyczne wspierające zdrowie i rozwój oraz budzące świadomość.  Pracuje z kobietami w ciąży, dziećmi, młodzieżą, dorosłymi.

Inwestycja:
Jeżeli chcesz powtórzyć warsztat napisz w sprawie niższej opłaty.

Wpłat należy dokonywać na konto:
Marta Targońska, Alior Bank 74 2490 0005 0000 4500 8281 4833.
Tytuł: Imię Nazwisko RefleksoEPC

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.
Wysłanie zgłoszenia równoznaczne jest z akceptacją regulaminu wydarzeń.

Terminy spotkań: 

Miejsce: Naturalne Centrum Zdrowia, ul. Grażyny 15, sala 17, Warszawa.

Informacje i zapisy:
Marta Targońska, 606 212 200, mtargonska@gmail.com