Refleksologia dłoni

Refleksologiczny MASAŻ DŁONI
+ masaż głowy i twarzy

warsztat 20 listopada, 2018

prowadzi: Marta Targońska

Żyjemy w dużej aktywacji, pędzie, ze sporą ilością zadań 📅 do wykonania i terminów 🗓 do dotrzymania. Wszystko to generuje bardzo wysoki poziom wewnętrznego napięcia 😵 i stresu 😬.

Ważne jest abyśmy umieli rozpoznawać nasz poziom pobudzenia ⚡ i nauczyli się technik obniżania go. Inaczej daleko nie zajdziemy – nasz organizm odmówi nam posłuszeństwa.

Dlatego też zapraszam Was na warsztat z refleksologii dłoni oraz nauki prostego refleksologicznego masażu głowy i warzy.

Masaże dłoni 👐 i twarzy 💆‍♀ mogą stać się Twoją codzienną czynnością – będziesz mogła/mógł wykonywać je wszędzie – stojąc na przystanku, jadąc autobusem, siedząc przed telewizorem czy w kinie, będąc na spotkaniu czy w pracy – możliwości jest wiele!

<< Weź odpowiedzialność za swoje zdrowie i dobre samopoczucie w swoje ręce. >>

Refleksologia to niezwykle przyjemna i skuteczna metoda o właściwościach leczniczych i odmładzających, która prowadzi do wyciszenia wewnętrznego, głębokiego relaksu i odprężenia całego ciała. Na twarzy i dłoniach znajdują swoje odzwierciedlenie wszystkie nasze organy, gruczoły i układy. Stymulując odpowiednie strefy wpływamy na poprawę funkcjonowania całego organizmu. Dodatkowo uciskając odpowiednie punkty pomagamy organizmowi wrócić do równowagi, utrzymać zdrowie i zapobiec chorobom.

Masujemy całe ciało, stopy, głowę i kark jednak mało uwagi poświęcamy dłoniom!

Do dłoni mamy łatwiejszy dostęp niż do stóp więc w każdej chwili możemy sobie pomóc poprzez masaż receptorów, które odpowiadają bolącemu miejscu. Masaż dłoni ma bezpośredni wpływ na funkcjonowanie MÓZGU 🧠 I SERCA 💚.

MASAŻ DŁONI będzie idealny dla osób, które s i e d z ą d ł u g o przy k o m p u t e r z e, masują, wykonują manicure, pedicure, są fryzjerami – u ż y w a j ą dłoni w swojej p r a c y, mają duże napięcia w karku i barkach oraz osób cierpiących z powodu różnych schorzeń rąk, nadgarstków, łokci czy barków.

Zadbaj również o swoją TWARZ – prosty kilkuminutowy masaż refleksologiczny głowy i twarzy sprawi, że z twojej twarzy zniknie napięcie, zminimalizują się zmarszczki a twoja skóra odzyska blask! Jest niezwykle odprężający i dodający energii. Pomyślisz jak to jednocześnie odpręża i dodaje energii – TAK. Chcesz więcej zapraszam do udziału.

W trakcie warsztatu:
✅ Dowiesz się jak aktywować wrodzone zdolności organizmu do samoregulacji, powrotu do równowagi i zdrowia.
✅ Dowiesz się jak stosować refleksologię, aby obniżyć napięcia i poziom stresu, wzmocnić organizm i zmniejszyć ból.
✅ Wykonasz masaż dłoni z elementami refleksologii i chińskiego masażu Tuina rozluźniający również napięcia w rejonie głowy, szyi, ramion i pleców.
✅ Poznasz prosty masaż twarzy stref refleksologicznych, który pozwoli przywrócić i pomoże zachować jędrną skórę twarzy, odpręży, doda energii i wzmocni układ odpornościowy.
✅ Otrzymasz cenne wskazówki jak od razu zacząć praktykę masażu.
✅ Poznasz kilka prostych ćwiczeń wspierających i przyspieszających uczenie się oraz regenerujących i podnoszących energię, które będziesz mogła stosować w pracy, w domu i na wakacjach.

Na warsztacie przekażę Ci wiedzę i umiejętności skutecznego stosowania refleksologii w życiu codziennym, w każdej sytuacji i na każdym etapie życia. Wszystko to okraszone dużo dawką humoru oraz nauką w atmosferze zabawy!

Zapraszam: masażystów, fizjoterapeutów, psychologów, terapeutów, kosmetyczki, podologów, manikiurzystki, fryzjerów, rodziców i opiekunów oraz wszystkie te osoby, które są zainteresowane poprawieniem, jakości życia i doskonaleniem swoich umiejętności.

Prowadzi: Marta Targońska
Marta Targońska. Refleksoterapeutka. Jej misją jest inspirowanie ludzi do zmian i wzięcia odpowiedzialności za własne zdrowie i szczęście oraz propagowanie delikatnego podejścia do siebie, innych i świata. Uważa, że droga do zdrowia emocjonalnego i fizycznego prowadzi przez ciało. Pracuje z traumą poprzez ciało metodą dr Evy Reich. Pracuje z kobietami w ciąży, dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Termin: 20 listopada 2018 r. g. 18:00-21:00
Miejsce: Naturalne Centrum Zdrowia, ul. Grażyny 15, sala 17, Warszawa.
Cena: 120 zł przy wpłacie do 12 listopada, po tej dacie 150zł
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Marta Targońska
Alior Bank 74 2490 0005 0000 4500 8281 4833
Tytuł: Imię Nazwisko REFLEKSO

Załóż (lub zabierz ze sobą) wygodny strój, załóż bluzke z krótkim rękawem i weź ze sobą ręcznik, tak, aby położyć go na kolach!

Informacje i zapisy:
Marta Targońska, tel.: +48 606 212 200, mtargonska@gmail.com