Dłonie punkt po punkcie

Zapraszamy na unikalny warsztat będący połączeniem wiedzy teoretycznej i praktycznej, oparty na wieloletnim  doświadczeniu w pracy z klientami/pacjentami.

DŁONIE PUNKT PO PUNKCIE
KOSTECZKA PO KOSTECZCE

szkolenie wrzesień/październik, Warszawa

Większość naszych czynności wykonujemy dłońmi. Dłonie służą do karmienia, przywitania, komunikowania, czułego głaskania, ochrony i leczenia.
Ból lub obrzęk palców, nadgarstka, trudności w ruszaniu palcami, nadgarstkiem utrudniają nam wykonywanie codziennych czynności. Gdy mamy np. związane ręce to niewiele możemy robić, mamy ograniczone możliwości działania.

Ja wyglądałoby Wasze życie gdybyście mieli niesprawne dłonie?
Czy dbacie o nie? Jak się nimi opiekujecie?

Dłonie bardzo potrzebują uwagi i pielęgnacji! Masujemy całe ciało, stopy, głowę i kark jednak zbyt mało uwagi poświęcamy dłoniom! A najłatwiejszy dostęp mamy właśnie do nich!

Masaż dłoni niezwykle odpręża, relaksuje nie tylko dłonie, ale całe ciało łącznie z ramionami, karkiem i głową. Korzystnie wpływa na pracę mózgu, poprawia koncentrację. Ma działanie przeciwbólowe.

Weź odpowiedzialność za swoje zdrowie i dobre samopoczucie w swoje ręce!

W trakcie warsztatu dowiesz się:

 • Co dłonie mówią o Twojej relacji z ojcem i innymi mężczyznami.
 • Jak rozpoznać prawdziwe intencje osoby, z którą zawierasz umową.
 • Dlaczego i kiedy zaciskasz dłonie w pięści, przytrzaskujesz taki a nie inny palec.
 • Który palec związany jest z kłamstwami i sekretami rodzinnymi a który mówi o związkach, gniewie i nadmiernym osądzaniu siebie i innych.
 • Jakie zmiany na dłoniach będą mówić o tym, że twoja strefa bezpieczeństwa została naruszona.
 • Dowiesz się też o jakich, często nieuświadomionych problemach emocjonalnych opowiadają Twoje dłonie.
 • Jakie znaczenie mają kości z punktu widzenia Totalnej biologii/Emocjonalnych Przyczyn Chorób.
 • Będziesz wiedzieć co oznaczają dolegliwości/zmiany w poszczególnych częściach dłoni z punktu widzenia Totalnej biologii/Emocjonalnych Przyczyn Chorób
 • Jaką informację przekazują punkty na dłoniach w które skaleczyłeś się, oparzyłeś, zostałeś ugryziony lub pojawiło się znamię.
 • Dlaczego pocą Ci się dłonie a kiedy skóra jest sucha i łuszcząca.
 • Dowiesz się co paznokcie mówią o stanie Twoje organizmu.
 • Jak uspokoić emocje i układ nerwowy w 5 minut.
 • Jakie punkty/strefy uciskać, aby uwolnić napięcia, ból głowy, kręgosłupa, podnieść poziom energii i poprawić koncentrację.
 • Nauczysz wykonywać się masaż dłoni z elementami refleksologii.
 • Poznasz prostą technikę “leczenia mocą palców”.
 • Otrzymasz cenne wskazówki jak zacząć praktykę masażu.
 • Uwolnisz blokady związane z codzienną praktyką.

Mając tą wiedze w prosty i krótki sposób pomożesz sobie, bliskim i klientom w rozwiązywaniu problemów i powrocie do zdrowia i równowagi.

Serdecznie Wam dziękuję za warsztat przez Stopy do Zdrowia.  Bezcenne informacje i odlotowa forma. Ela

Warsztat Przez Dłonie do Zdrowia też taki będzie!

Zaprezentowanie techniki i masaż dłoni mogą stać się Twoją codzienną czynnością tak, jak mycie zębów. Możesz je wykonywać wszędzie – stojąc na przystanku, jadąc autobusem, siedząc przed telewizorem czy w kinie, będąc na spotkaniu czy w pracy .

Masaż ten będzie idealny dla osób, które siedzą długo przy komputerze, masują, wykonują manicure, pedicure, są fryzjerami – używają dłoni w swojej pracy,  mają duże napięcia w karku i barkach oraz osób cierpiących z powodu różnych schorzeń rąk, nadgarstków, łokci czy barków.

Na szkoleiu przekazujemy w Twoje ręce  wiedzę i umiejętności skutecznego stosowania zaprezentowanych technik w życiu codziennym, w każdej sytuacji i na każdym etapie życia. Wszystko to okraszone dużo dawką humoru oraz nauką w atmosferze zabawy!  To będzie fantastyczna podróż od zewnątrz do wnętrza dłoni.

Zapraszamy: terapeutów, psychologów, lekarzy, pielęgniarki,  masażystów, fizjoterapeutów, rehabilitantów, muzyków, artystów, grafików, informatyków, programistów,  manikiurzystki, pedikiurzystki, kosmetyczki, fryzjerów, rodziców i opiekunów oraz wszystkie te osoby, które są zainteresowane poprawieniem, jakości życia i doskonaleniem swoich umiejętności.

Uczestniczy otrzymają zaświadczenie udziału w szkoleniu i materiały dydaktyczne.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Prowadzą:
Dorota Jarymowicz
Naturoterapeutka, z wykształcenia lekarz medycyny. Absolwentka warsztatów prowadzonych przez dr Gilberta Renaud (Totalna Biologia, Recall Healing) oraz dr Gerarda Athiasa (Biologia i znaczenie choroby), pasjonatka poszukiwania Emocjonalnych Przyczyn Chorób, pracuje z pacjentami indywidualnie i w formie wykładów oraz warsztatów. Więcej informacji: naturalnecentrumzdrowia.pl

Marta Targońska
Dyplomowany Refleksolog/Refleksoterapeuta. Metody, które stosuje w swojej pracy angażują ciało w proces zdrowienia.
Autorka programów szkoleniowych „Przez Stopy do Zdrowia”, „Oswoić depresję”, „Zdrowy kręgosłup i mięśnie dna miednicy, „Zdrowie Kobiety – jak dbać o siebie w cyklu miesięcznym„. Prowadzi kursy, warsztaty, wykłady i spotkania tematyczne wspierające zdrowie i rozwój oraz budzące świadomość.  Pracuje z kobietami w ciąży, dziećmi, młodzieżą, dorosłymi.

Termin: 14 i 21 czerwca (cz1 i cz2), g. 18:00-21:00

Inwestycja:  300 zł przy opłacie do 30 maja, 350 zł po tej dacie.
Jeżeli chcesz powtórzyć warsztat napisz w sprawie niższej opłaty.

Wpłat należy dokonywać na konto:
Marta Targońska, Alior Bank 74 2490 0005 0000 4500 8281 4833.
Tytuł: Imię Nazwisko DlonieEPC

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.
Wysłanie zgłoszenia równoznaczne jest z akceptacją regulaminu wydarzeń.

Miejsce: Naturalne Centrum Zdrowia, ul. Grażyny 15, sala 17, Warszawa.

Informacje i zapisy:
Marta Targońska, 606 212 200, mtargonska@gmail.com

ZAPISZ SIĘ TUTAJ