Masaż twarzy

MASAŻ TWARZY z elementami refleksologii
i treningu dna miednicy
+
jak zadbać o swoją miesiączkę

wrzesień g. 18:00-21:00

prowadzi: Marta Targońska

Szybkie tempo życia, wysoki poziom stresu, intensywna praca, za mała ilość snu, sen w nieodpowiednich godzinach, niewłaściwe odżywianie się, za mało ruchu fizycznego i minimalny kontakt z naturą sprawiają, że kobiety cierpią na wiele dolegliwości. Nie dbają i nie szanują praw, jakim podlega ich ciało. Kobiece ciało jest piękne, mądre i wyjątkowe – wystarczy tylko go posłuchać!

Zapraszam Was na spotkanie w trakcie którego wybierzemy się w podróż do naszego ciała i do naszej miednicy, aby uzdrowić to co wymaga uzdrowienia oraz odkryć MOC, która w nim drzemie.

W trakcie warsztatu:

  • Nauczysz się prostego refleksologicznego masażu twarzy, dzięki któremu podniesiesz poziom energii, zmniejszysz zmarszczki i dolegliwości bólowe, obniżysz napięcia i przywrócisz twarzy naturalne piękno i blask.
  • Będziesz wiedzieć jak aktywować wrodzone zdolności organizmu do samoregulacji.
  • Dowiesz się ja wzmocnić zdrowie fizyczne i emocjonalne.
  • Powiem o połączeniu jakie jest między twarzą a mięśniami dna miednicy.
  • Wykonamy kilka ćwiczeń na mięśnie dna miednicy (m.in. mięśnie kegla) i pokażę jak łatwo włączyć trening w czynności dnia codziennego.
  • Powiem o naturalnym rytmie ciała kobiety w cyklu miesięcznym i dowiesz się jak czerpać z niego siłę i moc oraz jak poradzić sobie z m.in. z dolegliwościami bólowymi.
  • Otrzymasz cenne wskazówki jak od razu zacząć praktykę.
  • Poznasz kilka prostych ćwiczeń wspierających i przyspieszających uczenie się oraz regenerujących i podnoszących energię, które będziesz mogła stosować w pracy, w domu i na wakacjach.

Na warsztacie przekazuję wiedzę i umiejętności skutecznego stosowania wybranych technik w życiu codziennym, w każdej sytuacji i na każdym etapie życia. Wszystko to okraszone dużo dawką humoru oraz nauką w atmosferze zabawy!

Prowadzi: Marta Targońska 

Jej misją jest inspirowanie ludzi do zmian i wzięcia odpowiedzialności za własne zdrowie i szczęście oraz  propagowanie delikatnego podejścia do siebie, innych i świata. Uważa, że droga do zdrowia emocjonalnego i fizycznego prowadzi przez ciało. Pracuje z traumą poprzez ciało metodą dr Evy Reich.  Pierwszy Certyfikowany Nauczyciel Masażu Dotyk Motyla w Polsce. Pracuje z kobietami w ciąży, dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. www.MartaTargonska.pl

Termin: 19 czerwca 2018 r. g. 18:00-21:00

Miejsce: Naturalne Centrum Zdrowia, ul. Grażyny 15, sala 118, Warszawa.

Cena: 120 zł przy wpłacie do 31 maja, 150zł po tej dacie.

Wpłaty proszę dokonać na konto do 3 dni od daty otrzymania potwierdzenia.

Marta Targońska. Alior Bank 74 2490 0005 0000 4500 8281 4833. Tytuł: Imię Nazwisko REFLEKSO

Informacje organizacyjne wysyłamy 5 dni przed kursem na maila podanego przy zapisie.

Ważne: Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat. Wpłata rezerwuje miejsce na kursie.

ZAPISUJĘ SIĘ

Załóż (lub zabierz ze sobą) wygodny strój!

Informacje i zapisy:
Marta Targońska, tel.: +48 606 212 200, mtargonska@gmail.com